Scroll Top

MASAŻE ŚWIATA

Masaże Świata

Mają niezwykle pozytywny wpływ na kondycję psychiczną i fizyczną, a tym samym całościowy wizerunek ciała. Pobudzają drenaż energetyczny, płynowy i symulują układ nerwowy. Efektem jest spadek poziomu odczuwanego stresu, doskonałe samopoczucie, zmniejszone napięcie, regeneracja mięśni oraz przyśpieszony metabolizm tkankowy. Wszystkie masaże wykonywane są na naturalnych olejach. Większość jest tłoczona na świeżo przed zabiegiem, z ziaren roślin pochodzących z upraw ekologicznych. Synergie pochodzą od certyfikowanych producentów: Joung Living, Lakshmi, Jiva,  Femi.

Masaż relaksujący ciała

To wyjątkowo delikatny a zarazem skuteczny zabieg stymulujący krążenie, drenaż i rozluźnienie mięśniowo – powięziowe. Zapewnia psychosomatyczną relaksację, łagodząc skutki stresu.

Masaż klasyczny ciała

To najbardziej znany masaż terapeutyczny (leczniczy). Przyśpiesza regenerację, zwalcza ból, usprawnia mechanizm krążenia, oddychania, przemiany materii, termoregulacji, ukrwienia skóry, a tym samym usprawnia czynności poszczególnych narządów i całego ciała. Podnosi również wydolność organizmu, a w efekcie zmienia się jakość życia.

Masaż częściowy leczniczy
.
Masaż DReaM – trójwymiarowy masaż antycellulitowy

Jest to masaż poprawiający krążenie krwi, limfy, doskonale odżywiający i regenerujący ciało. Reguluję perystaltykę jelit, uelastycznia mięśnie, poprawia ślizg powięzi, a tym samym remodeluje sylwetkę. Jest połączeniem trzech technik: drenaż, modelarz i relaks.

Masaż modelujący sylwetkę

Jest to masaż ciała stymulujący zmniejszenie tkanki  tłuszczowej, odprowadzenie toksyn, regulację płynów ustrojowych oraz wzmocnienie przesilonych mięśni i stawów w wyniku przeciążenia organizmu nadwagą.

Masaż „ekstremalny szok”

Spektakularnie skuteczny masaż z efektem drenującym, antycellulitowym i ujędrniającym. Rewelacyjny na przemęczone mięśnie. Jest to połączenie głębokiego masażu bańkami i masażu lodem.

Masaż balijski

Masaż relaksujący łączący w sobie  mądrość  i doświadczenie kilku azjatyckich tradycji. Głębokie oddziaływanie dłoni terapeuty na tkanki, stymulacja punktów refleksyjnych daje efekt usunięcia napięcia, udrożnienia kanałów  i przywrócenia harmonii.

Masaż Lomi Lomi

To tradycyjny masaż hawajski. Charakterystyczne jest masowanie pełnymi gracji ruchami przedramion. Nazwę masażu tłumaczy się dosłownie jako „aksamitny dotyk miękką łapą zadowolonego kota”. Ma delikatne, ale również głębokie oddziaływanie na mięśnie, poprzez ciągły płynny ruch i nacisk. Pozwala na niebywałe odprężenie!

Masaż bambusowy

Łączący terapeutyczne działanie masażu dłońmi i pałeczek bambusowych. Dzięki uciskom i ruchu przepychania zabieg szybko i długotrwale poprawia krążenie, niweluje napięcia, uelastycznia mięśnie, ujędrnia, redukuje cellulit oraz modeluje sylwetkę dając efekt liftingu tkankowego.

Masaż twarzy

To wyjątkowo relaksujący i stymulujący dobre emocje masaż twarzy i dekoltu. Usuwa napięcia mięśni, drenuje zastoje a tym samym koryguje owal twarzy.

Masaż stóp

Jest to połączenie leczniczych form masażu klasycznego i  terapeutycznych właściwości tajskich technik stosowanych w obszarze stóp. Pobudza i normalizuje cały organizmu.

RECHABILITACJA EST.

AYURVEDA

MASAŻE ŚWIATA

PAKIETY ZDROWIA