REHABILITACJA ESTETYCZNA

Rehabilitacja Estetyczna
Facemodeling

W pełni holistyczna i w 100% naturalna forma terapia w obrębie twarzy, czaszki i ciała. Jest jedyną  metodą na rynku  manualnej terapii estetycznej stymulującą odnowę estetyczną i biologiczną w tak szerokim zakresie i o tak spektakularnych efektach długoterminowych !!! Łączy w sobie osteoplastykę, masaż intraplastyczny, mioplastykę, kapilaroterapię oraz kinezjotaping. Niezwykle ważnym elementem terapii  jest masaż transbukalny (wewnątrz jamy ustnej)!

Facemodeling, a zabiegi medycyny estetycznej?

Po jakim czasie można korzystać? Po wypełnieniach: kwasem hialuronowym, wolumetii i pozostałych odczekujemy 2 miesiące. Po botoksie 7-10 dni. Po ostrzykiwaniu osoczem bogatopłytkowym, fibrynie bogatopłytkowej, mezoterapii, dermapenie 2 tygodnie. Złuszczanie kwasami wymaga 1 miesiąc odpoczynku dla skóry. Po zabiegach laseroterapii wskazany jest 1miesiąc. Po operacjach plastycznych w obrębie twarzy, klatki piersiowej w zależności od „stanu gojenia” 6 -12 tygodni czekamy z terapią manualną (rehabilitacją estetyczną).

Oshin Bian technique

Liftingujący i mocno odprężający rytuał Oshin Bian  z wykorzystaniem technik manualnych i terapeutycznych właściwości kamieni Bian, obejmujący m.in. ujędrniający masaż biusty, lifting twarzy i dekoltu, manualne opracowanie tkanek miękkich oraz głęboko odprężający masaż głowy i obręczy barkowej. Poprawia mikrokrążenie, usuwa toksyny, a tym samym rewitalizuje, przywraca młodość i promienność.

RECHABILITACJA EST.

AYURVEDA

MASAŻE ŚWIATA

PAKIETY ZDROWIA