Scroll Top

REHABILITACJA ESTETYCZNA

Rehabilitacja Estetyczna
Facemodeling

W pełni holistyczna i w 100% naturalna forma terapia w obrębie twarzy, czaszki i ciała. Jest jedyną  metodą na rynku  manualnej terapii estetycznej stymulującą odnowę estetyczną i biologiczną w tak szerokim zakresie i o tak spektakularnych efektach długoterminowych !!! Łączy w sobie osteoplastykę, masaż intraplastyczny, mioplastykę, kapilaroterapię oraz kinezjotaping. Niezwykle ważnym elementem terapii  jest masaż transbukalny (wewnątrz jamy ustnej)!

Facemodeling, a zabiegi medycyny estetycznej?

Po jakim czasie można korzystać? Po wypełnieniach: kwasem hialuronowym, wolumetii i pozostałych odczekujemy 2 miesiące. Po botoksie 7-10 dni. Po ostrzykiwaniu osoczem bogatopłytkowym, fibrynie bogatopłytkowej, mezoterapii, dermapenie 2 tygodnie. Złuszczanie kwasami wymaga 1 miesiąc odpoczynku dla skóry. Po zabiegach laseroterapii wskazany jest 1miesiąc. Po operacjach plastycznych w obrębie twarzy, klatki piersiowej w zależności od „stanu gojenia” 6 -12 tygodni czekamy z terapią manualną (rehabilitacją estetyczną).

Oshin Bian technique

Liftingujący i mocno odprężający rytuał Oshin Bian  z wykorzystaniem technik manualnych i terapeutycznych właściwości kamieni Bian, obejmujący m.in. ujędrniający masaż biusty, lifting twarzy i dekoltu, manualne opracowanie tkanek miękkich oraz głęboko odprężający masaż głowy i obręczy barkowej. Poprawia mikrokrążenie, usuwa toksyny, a tym samym rewitalizuje, przywraca młodość i promienność.

Facelift Marie Margo

Jest techniką terapii manualnej opartej na głęboko mięśniowo-powięziowej i kostnej pracy z twarzą, szyją i dekoltem, w połączeniu z masażem transbukalnym (masaż wewnątrz ust). Ta technika pozwala na uzyskanie mocnego efektu liftingującego oraz modelującego. Głównym celem terapii jest odnowa tkanki na poziomie komórkowym.

RECHABILITACJA EST.

AYURVEDA

MASAŻE ŚWIATA

PAKIETY ZDROWIA