Scroll Top

POZOSTAŁE ZABIEGI

RECHABILITACJA EST.

AYURVEDA

MASAŻE ŚWIATA

PAKIETY ZDROWIA

Rehabilitacja Estetyczna
Facemodeling

W pełni holistyczna i w 100% naturalna forma terapia w obrębie twarzy, czaszki i ciała. Jest jedyną  metodą na rynku  manualnej terapii estetycznej stymulującą odnowę estetyczną i biologiczną w tak szerokim zakresie i o tak spektakularnych efektach długoterminowych !!! Łączy w sobie osteoplastykę, masaż intraplastyczny, mioplastykę, kapilaroterapię oraz kinezjotaping. Niezwykle ważnym elementem terapii  jest masaż transbukalny (wewnątrz jamy ustnej)!

Facemodeling, a zabiegi medycyny estetycznej?

Po jakim czasie można korzystać? Po wypełnieniach: kwasem hialuronowym, wolumetii i pozostałych odczekujemy 2 miesiące. Po botoksie 7-10 dni. Po ostrzykiwaniu osoczem bogatopłytkowym, fibrynie bogatopłytkowej, mezoterapii, dermapenie 2 tygodnie. Złuszczanie kwasami wymaga 1 miesiąc odpoczynku dla skóry. Po zabiegach laseroterapii wskazany jest 1miesiąc. Po operacjach plastycznych w obrębie twarzy, klatki piersiowej w zależności od „stanu gojenia” 6 -12 tygodni czekamy z terapią manualną (rehabilitacją estetyczną).

Oshin Bian technique

Liftingujący i mocno odprężający rytuał Oshin Bian  z wykorzystaniem technik manualnych i terapeutycznych właściwości kamieni Bian, obejmujący m.in. ujędrniający masaż biusty, lifting twarzy i dekoltu, manualne opracowanie tkanek miękkich oraz głęboko odprężający masaż głowy i obręczy barkowej. Poprawia mikrokrążenie, usuwa toksyny, a tym samym rewitalizuje, przywraca młodość i promienność.

Ayurveda

Uznana przez Światową Organizację Zdrowa (WHO) jako najstarszy na świecie systemem medyczny. Powstała w Indiach ponad 5 tysięcy lat temu. ayus (życie) + veda (wiedza) = ayurveda (wiedza o życiu) Ayurvedę uważa się za matkę medycyny, a jej koncepcję stanowią podstawę medycyny chińskiej, arabskiej, greckiej (nawet sam Hipokrates zwany ojcem medycyny współczesnej czerpał z doświadczeń ayurvedy). Jest źródłem wiedzy o życiu, we wszystkich jego aspektach, opisuje korzystne lub niekorzystne sposoby życia i jak osiągnąć równowagę zdrowia i szczęście. Celem ayurvedy jest zachowanie zdrowia zdrowych i wyleczenie chorych.

Jambira pinda sveda

Masaż stemplami wypełnionymi cytryną i wiórkami kokosowymi, zanurzonymi w rozgrzanym oleju kokosowym. Stemple do masażu przygotowane są na świeżo, według tradycji starohinduskiej przed zabiegiem. Odpręża zmysły i zdrowotnie stymuluje ciało.

Ratna Abhyanga

Masaż gorącymi kamieniami półszlachetnymi. Oprócz ciepła oddaje wyjątkową energię ziemi skupioną w kamieniach. Polecany w okresie “zmęczenia” ciała, podczas przeciążeń mięśni, rwy oraz po prostu dla relaksu. Cudowny jesienią i zimą.

Masaż Marma

Stymulacja punktów Marma (punktów życia) przywraca harmonijny przepływ energii w ciele. Polecany dla osób zmęczonych, walczących z bólami głowy, migreną, bezsennością. Uwalnia od stresu.

Abhyanga

Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy wykonywane podczas masażu na rozgrzanym oleju sezamowym mają za zadanie poruszyć zastałą energię i spowodować swobodny przepływ prany. Jest klasykiem wśród terapii ayurvedyjskich.

Udvartana

Masaż pudrowy. Całe ciało posypane jest ziołami po wcześniejszym naoliwieniu rozgrzanym olejem sezamowym, a następnie głęboko masowane określonymi ruchami. Efekt: redukcja cellulitu, wyjątkowo gładkie i odżywione ciało.

Shiro Abyanga

Masaż skóry głowy ciepłym olejem sezamowym z dodatkiem ziół. Polecany ze względu na wyjątkowo odżywcze właściwości dla skóry głowy i włosów oraz „wyciszenie” układu nerwowego.

Shiro Dhara

Masaż czoła (trzeciego oka) strumieniem rozgrzanego oleju sezamowego. Nazywany jest zabiegiem młodości i długowieczności. Cudownie relaksuje i namaszcza skórę głowy.

Natra Vasti

Kąpiel oka w maśle ghee. Uwalnia napięcia nagromadzone w oku, odżywia, stymuluje układ nerwowy, nadaje blasku oraz wygładza zmarszczki.

Kati Vasti

Rozgrzewający zabieg olejowy na kręgosłup. Polecany dla osób z problemem bólu, sztywności i stanów zapalnych w dolnej części kręgosłupa.

Karna Poorna

Zabieg olejowy na ucho. Poprawia słuch, nawilża ucho, redukuje woskowinę, swędzenie, dzwonienie i szum w uszach.

Wieczna Młodość

To specjalna ayurvedyjska terapia twarzy, która krok po kroku prowadzi do zewnętrznego upiększenia i wewnętrznego odmłodzenia.

Masaże Świata

Mają niezwykle pozytywny wpływ na kondycję psychiczną i fizyczną, a tym samym całościowy wizerunek ciała. Pobudzają drenaż energetyczny, płynowy i symulują układ nerwowy. Efektem jest spadek poziomu odczuwanego stresu, doskonałe samopoczucie, zmniejszone napięcie, regeneracja mięśni oraz przyśpieszony metabolizm tkankowy. Wszystkie masaże wykonywane są na naturalnych olejach. Większość jest tłoczona na świeżo przed zabiegiem, z ziaren roślin pochodzących z upraw ekologicznych. Synergie pochodzą od certyfikowanych producentów: Joung Living, Lakshmi, Jiva,  Femi.

Masaż relaksujący ciała

To wyjątkowo delikatny a zarazem skuteczny zabieg stymulujący krążenie, drenaż i rozluźnienie mięśniowo – powięziowe. Zapewnia psychosomatyczną relaksację, łagodząc skutki stresu.

Masaż klasyczny ciała

To najbardziej znany masaż terapeutyczny (leczniczy).  Przyśpiesza regenerację, zwalcza ból, usprawnia mechanizm krążenia, oddychania, przemiany materii, termoregulacji, ukrwienia skóry, a tym samym usprawnia czynności poszczególnych narządów i całego ciała. Podnosi również wydolność organizmu, a w efekcie zmienia się jakość życia.

Masaż częściowy leczniczy
Masaż DReaM – trójwymiarowy masaż antycellulitowy

Jest to masaż poprawiający krążenie krwi, limfy, doskonale odżywiający i regenerujący ciało. Reguluję perystaltykę jelit, uelastycznia mięśnie, poprawia ślizg powięzi, a tym samym remodeluje sylwetkę. Jest połączeniem trzech technik: drenaż, modelarz i relaks.

Masaż modelujący sylwetkę

Jest to masaż ciała stymulujący zmniejszenie tkanki  tłuszczowej, odprowadzenie toksyn, regulację płynów ustrojowych oraz wzmocnienie przesilonych mięśni i stawów w wyniku przeciążenia organizmu nadwagą.

Masaż „ekstremalny szok”

Spektakularnie skuteczny masaż z efektem drenującym, antycellulitowym i ujędrniającym. Rewelacyjny na przemęczone mięśnie. Jest to połączenie głębokiego masażu bańkami i masażu lodem.

Masaż balijski

Masaż relaksujący łączący w sobie  mądrość  i doświadczenie kilku azjatyckich tradycji. Głębokie oddziaływanie dłoni terapeuty na tkanki, stymulacja punktów refleksyjnych daje efekt usunięcia napięcia, udrożnienia kanałów  i przywrócenia harmonii.

Masaż Lomi Lomi

To tradycyjny masaż hawajski. Charakterystyczne jest masowanie pełnymi gracji ruchami przedramion. Nazwę masażu tłumaczy się dosłownie jako „aksamitny dotyk miękką łapą zadowolonego kota”. Ma delikatne, ale również głębokie oddziaływanie na mięśnie, poprzez ciągły płynny ruch i nacisk. Pozwala na niebywałe odprężenie!

Masaż bambusowy

Łączący terapeutyczne działanie masażu dłońmi i pałeczek bambusowych. Dzięki uciskom i ruchu przepychania zabieg szybko i długotrwale poprawia krążenie, niweluje napięcia, uelastycznia mięśnie, ujędrnia, redukuje cellulit oraz modeluje sylwetkę dając efekt liftingu tkankowego.

Masaż twarzy

To wyjątkowo relaksujący i stymulujący dobre emocje masaż twarzy i dekoltu. Usuwa napięcia mięśni, drenuje zastoje a tym samym koryguje owal twarzy.

Masaż stóp

Jest to połączenie leczniczych form masażu klasycznego i  terapeutycznych właściwości tajskich technik stosowanych w obszarze stóp. Pobudza i normalizuje cały organizmu.

Pakiety Zdrowia

Połączenie różnych form terapii w celu kompleksowego – holistycznego działania terapeutycznego.

Zdrowa moc
– kąpiel borowinowa,
– peeling, maska borowinowa,
– masaż leczniczy klasyczny ciała.
Zdrowy detox
– peeling szczotkowy,
–  ziołowa kąpiel usuwająca toksyny,
– masaż DReaM.
Zdrowe mięśnie
– kąpiel ziołowa na zmęczone, napięte mięśnie,
– masaż klasyczny lub relaksujący ciała.
Zdrowie psychosomatyczne
– uspokajająca -rozgrzewająca kąpiel,
– terapia cranio – sacralna lub masaż Marma.